Moda na wystrój okien się zmienia. Za jednym razem modne są bogato zdobione firanki, raz rolety rzymskie, kiedy indziej furorę robią podwójne zasłony, a innym razem powracają do łask żaluzje. Tak właśnie jest w chwili obecnej – żaluzje w oknach naszych domów i mieszkań pojawiają się coraz częściej, a dlatego że wyjątkowo modne jest stosowanie materiałów naturalnych, to są żaluzje drewniane.

 

Żaluzje wykonywane są z lameli drewnianych lub bambusowych. Mamy możliwość wybrać żaluzje wykonane z lameli o szerokości 25 mm albo lameli o szer. 50 milimetrów. Montaż żaluzji drewnianych jest niezmiernie prosty i można dokonać go na trzy sposoby: bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu albo we wnęce okiennej. Przy tym mamy możliwość wybrać sobie typ sterowania naszymi żaluzjami: sterowanie klasyczne – ręczne, sterowanie z wykorzystaniem pilota radiowego albo nowoczesne sterowanie żaluzją – za pomocą aplikacji do smartphone. Do cech pozytywnych żaluzji trzeba zaliczyć to, iż są mocne, nie łamią się, a powierzchnie lameli nie odbarwiają się pod wpływem słońca.

 

Żaluzje drewniane posiadają naturalną, ciepłą i piękną kolorystykę. Ich odcień możemy sobie wybrać z szerokiej palety barw oraz dobrać takie drewniane żaluzje do swojego wnętrza, żeby nadać mu bardziej ekskluzywnego wyglądu. Drewniane żaluzje oprócz niepowtarzalnego wyglądu a także przyjaznej aury, pozwolą nam na precyzyjną regulację wpadającego światła słonecznego, utrzymują temperaturę oraz pozwolą uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Jest możliwość je bez trudu zainstalować na dużych, średnich i małych oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *