Odkurzacze centralne cyclovac to przyszłościowe sprzęty, dzięki którym sprzątanie ogromnych pomieszczeń staje się o wiele wygodniejsza.  Towary spod znaku BEAM to dzisiaj jedne z najlepszych i najnowocześniejszych wśród dostępnych na rynków. Mają one cykloniczny system filtracji, który pozwala zatrzymać do 98% mikroskopijnych cząsteczek. W odkurzaczach tej firmy zrezygnowano z zastosowania worków na śmieci co umożliwia uniknąć kontaktu z zebranymi zanieczyszczeniami.

Szufelki automatyczne to idealne zastosowanie w miejscach, gdzie szybko i często zbierają się nieczystości, a zatem w kuchni albo w holu przy półce z obuwiem. W momencie kiedy chcielibyśmy pozbyć się nagromadzonych śmieci wystarczy przycisnąć specjalny przycisk a system zasysa śmieci znajdujące się przy wlocie odkurzacza.
Automatyczne szufelki znajdują dużo zwolenników, dlatego, że pozwalają zachować dom w czystości. Szufelki automatyczne zazwyczaj montuje się pod meblami, niemniej jednak możemy też zainstalować je w ścianie, co jest dużo trudne, ponieważ wymaga zrobienia dziury w ścianie.

Odkurzacze centralne cyclovac to urządzenia wyróżniające się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia a oprócz tego dobrymi parametrami. Odkurzacze tej firmy posiadają bardzo wielką siłę ssącą, a zarazem wyróżniają się niezwykle cichą pracą. Nie tylko szybko posprzątamy nim ogromne pomieszczenia, ale również skutecznie pozbędziemy się zanieczyszczeń z dywanów. Należy zaznaczyć, iż przedsiębiorstwo cyclovac daje 10 lat gwarancji na swoje produkty a oprócz tego zapewnia serwis przez pięć lat od momentu zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *