Masz w swoim domu bardzo duże okna? Chcesz zasłonić się przed promieniami słonecznymi a przy tym mieć dobrze dobrane żaluzje do fasady domu? Aktualnie to wszystko zapewniają nietuzinkowe a także modne żaluzje a oprócz tego rolety. Do zabezpieczenia domu potrzebujemy niewiele, lecz należy zainwestować trochę pieniędzy w rolety fasadowe.

 

W trosce o nasze rodziny oraz ich bezpieczeństwo powstały żaluzje a ponadto rolety fasadowe w ciekawych barwach oraz rozmiarach. Dopasowywane do wymiarów drzwi tarasowych jak również balkonowych a także okien. Innowacyjne wydanie w zabezpieczeniu okien przed włamywaczami a oprócz tego zasłonięciem przed promieniami słonecznymi. Teraz możesz czuć się intymnie, z możliwością ustawienia rolet na rodzaj dzień/noc, wtedy wpuszczane jest częściowo dzienne światło, a po części zasłonięte jest wnętrze. Rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne mogą zasłonić okno, a fasadowe to typ zewnętrznych rolet, jakie są odporne na różne warunki pogodowe. Oprócz tego mamy możliwość dobrać je kolorystycznie do tynku domu lub bloku mieszkalnego, zachowując przy tym wyjątkowy wygląd.

 

Żaluzje są produkowane z wielu różnych tworzyw, od PCV po drewniane, które wytrzymują długie lata. Żaluzje mogą być otwierane automatycznie przy pomocy pilota lub mogą być otwierane zdalnie, za pomocą programów zainstalowanych w telefonie. W katalogu produktów hurtowni są dostępne również tradycyjne rolety oraz żaluzje, które otwierane są ręcznie, mechanicznie. Żaluzje można otworzyć do połowy wymiaru okna, zablokować, by maluchy nie miały dostępu do mechanizmu. Świetnie nadają się do domów rodzinnych a także pokoików dziecięcych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *