Główkujesz nad wyborem atrakcyjnego upominku? Zamierzasz sprawić mu niespodziankę i cudowne przeżycie? Z całą pewnością na podarowanie skarpetek czy jego ulubionego zapachu było już całe mnóstwo okazji. Jeżeli już masz dosyć tego rodzaju niefajnych a także prostych pomysłów zastanów się nad czymś zupełnie innym, a przy tym nieprawdopodobnie ekscytującym. W ofercie naszej firmy posiadamy lot paralotnią i skok ze spadochronem.

 

W ten sposób zdołasz podarować coś wspanialszego niż następny prezent, który będzie bezużytecznie leżał głęboko w szufladzie – będziesz mogła obdarzyć go niesamowitym przeżyciem, do którego powrócicie wielokrotnie we wspomnieniach. Motolotnia jest to bajeczna maszyna, która równocześnie łączy w sobie szybkość którą zapewnia silnik wraz z niesamowitymi emocjami w trakcie samego lotu. Dzięki temu możemy kontrolować kierunek lotu. Voucher taki obejmuje krótki instruktaż doświadczonego pilota, który także skrupulatnie ocenia warunki pogodowe konkretnego dnia i zezwala na start. Motolotniarze wzbijają się na wysokość 4 tys. metrów nad poziomem morza, żeby wzbić się powyżej tej wysokości wymagana już jest aparatura tlenowa.

 

Aby podziwiać zapierający dech w piersiach polski krajobraz wystarczy znacząco niższa wysokość. Jeżeli jednostka, której zamierzasz sprawić miłą niespodziankę, uwielbia dreszczyk emocji skok ze spadochronu na pewno zagwarantuje skok adrenaliny. Tego typu skok odbywa się pod pieczą instruktora, który nieustannie czuwa nad najwyższym bezpieczeństwem uczestnika. Podarunek dla niego nie musi być prosty. Wręcz www.prezentzycia.pl/pl/s/prezent-dla-niego – fantastyczny lot i prawdziwą dawkę adrenaliny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *