Hybrydowe paznokcie to mega hit ostatnich sezonów. Na pewno jeszcze dość długo będzie się trzymać. Manicure hybrydowy Kraków na pewno góruje nad malowaniem sobie paznokci zwyczajnym lakierem z powodu długotrwałego krycia a ponadto sprawne schnięcie. Kilka krótkich chwil po pomalowaniu paznokci będziemy mogli porwać się zwykłym pracom.

 

Nie musimy czekać nieskończoną ilość czasu, aż paznokcie w końcu wyschną, a na koniec i tak pozostać z ryską na ślicznym lakierze. Hybrydowe paznokcie są zdolne do używania od razu po opuszczeniu salonu/ lub zrobieniu domowego manicure. Ponadto, mamy coraz więcej sposobów. Jest sporo firm, jakie posiadają szeroką gamę towarów przeznaczonych do paznokci hybrydowych.

 

Producenci rozpieszczają nas odcieniami oraz dodatkowo dodatkami: brokatem, drobinkami, pyłkami, lakierami typu cat eye a dodatkowo małymi diamencikami czy innymi dodatkami, które jest możliwość dawać na paznokcie. Hybrydowy lakier nakłada się szybko i efektownie, bez trudu utwierdza i gotowe! Istnieje możliwość robić hybrydowe paznokcie zarówno w salonie, jak i we własnym zaciszu. Co wybrać? O ile nie jesteś doświadczona, a zależy tobie na doskonałym wykończeniu- umów się do salonu. Zrób to też wtedy, gdy masz ochotę na nieco bardziej szalone dodatki lub lakier, jakiego nie jesteś całkowicie pewna a nie zamierzasz kupić.

 

Dobrym pomysłem jest nabycie zestawu do domowego wykonywania manicure. Wymaga to od nas jednak cierpliwości a także nakładu pieniężnego. Zwykle manicure zrobiony w domu trzyma się nieco krócej aniżeli ten wykonany w salonie. Wybierz sama!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *