Manicure hybrydowy jest coraz bardziej lubiany. Na pewno zawdzięcza to niezwykłej trwałości a także niesamowitemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwyczajnego lakieru, taka hybryda jest odporna na wszelkie uszkodzenia i nie ma tendencji do odpryskiwania. Paznokcie będą wyglądały na zdrowe a także zadbane nawet do 2-3 tyg.. Czym jest paznokcie hybrydowe Kraków centrum?

 

Jest to połączenie normalnego lakieru oraz specjalnego żele do robienia manicure. Możemy go wykonać w specjalistycznym studiu lub we własnym domu. Jednakże do samodzielnego wykonania hybrydy, wymagany będzie na pewno zakup paru rzeczy, takowych jak na przykład baza do hybrydy, jej kolor, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to bardzo duży koszt, zaś kupione akcesoria wystarczą nam na długi czas a także będziemy umieli robić sobie we własnym zakresie hybrydy. Gdy już obeznamy się bardzo dobrze z techniką wykonywania hybryd, cały zabieg może zajmował nam do parunastu minut. Czas jest krótki, natomiast końcowy efekt długi. Zmienianie hybrydy nie jest wcale skomplikowane. Starczy spiłować nawierzchniową warstwę paznokcia, na którym jest hybryda. Potem nasączamy wacik w płynie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na jakiej jest lakier i owijamy w folię aluminiową. Po piętnastu min. powinnaś zobaczyć, czy hybryda schodzi. Jeżeli tak, ostrożnie pozbywamy się lakieru pilniczkiem albo patyczkiem drewnianym. Jeśli nie, przykładamy ponownie namoczony wacik na parę min..

 

Po takim zabiegu, powinno sięużyć odpowiednich odżywek, , które pomagają utrzymać dobrą formę paznokciom. Warto wspomnieć, że jeśli nasze paznokcie są uszkodzone, osłabione albo chore, nie powinnaś kłaść na nie lakieru hybrydowego, ponieważ może bardziej je zniszczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *