Jak nasz świat szeroki i wysoki, tak wszyscy doskonale wiemy, jak bardzo ważny w dzisiejszych czasach jest druk. Od chwili jego wynalezienia, jest on nieodłączną częścią naszego życia. Drukiem wyrażamy wszelkie wątpliwości, uczucia. Przede wszystkim jest on bardzo ważnym elementem biznesowym, a należy powiedzieć, iż wręcz ma główną rolę w bardzo wielu kwestiach działań korporacyjnych. Nie sposób sobie wyobrazić, by nie była dopuszczona sprzedaż biletów w formie papierowej. Są co prawda już honorowane bilety elektroniczne. Niemniej jednak nadal stosuje się bilety papierowe, ponieważ spore grono osób nie jest nadal zaopatrzone w odpowiednie media, a także nie potrafi z nich właściwie skorzystać.

Tożsama sytuacja jest w sytuacji faktur. Tak samo honoruje się wersje elektroniczną, niemniej jednak tradycyjny papier na dzień dzisiejszy nie będzie w pełni zastąpiony przez formy elektroniczne, choć od jakiegoś czasu przebąkuje się i o takiej możliwości. Z drugiej strony, jak by na to zerknąć, nie udoskonalałoby się maszyn drukarskich, które to są coraz to wyższej jakości. Druk typowo analogowy jest wypierany przez druk cyfrowy, co pozwala na znacznie lepsze uzyskanie pożądanego efektu końcowego. Bardzo dobra promocja. Każdy przedsiębiorca zdaje sobie z tego sprawę, iż bez promocji, tym mocniej w obecnych czasach prowadzenie jakiegokolwiek przedsiębiorstwa jest niewykonalne. Dlatego także stworzenie świetnej reklamy wymaga nadal większego wkładu, niż było to wymagane do niedawna. Kiedyś nie było też tak dużej liczby drukarni, ale w chwili obecnej plakaty wrocław jest omal wszędzie oraz każda proponuje coraz lepsze usługi. Jak w każdej dziedzinie trzeba być uważnym, bo i w tej sferze jest możliwość się przysłowiowo nadziać na tak zwaną minę. Nie ma co na reklamie oszczędzać.
Pragnąc prowadzić swoją spółkę na najwyższym poziomie, jesteśmy zmuszeni być przygotowani na poniesienie cen z tym związanych. W wypadku, kiedy posiadamy w naszej branży coraz to większą konkurencję, to także my jesteśmy zmuszeni wykazać się jeszcze większą kreatywnością. W tym celu musimy zrobić tak, by nasz portret prezentował się jak najbardziej pomyślnie. Dlatego wydając pieniądze na opisane wcześniej zagadnienie powinno się pamiętać, ażeby ulotki były czytelne, tematy w materiale reklamowym nie były za zbytnio zawiłe, ponieważ tym sposobem nie będziemy mieli szansy by przyciągnąć nowego klienta. W naszym świecie, kiedy całe społeczeństwo jest wyjątkowo roszczeniowe, wręcz poprzez głupotę mamy możliwość utracić dorobek całego swojego życia. Dlatego też trzeba czynić wszystko, by do tego nie dopuścić. O ile chcemy uzyskać dobrą pozycję w sferze reklamy, koniecznie powinno się określić przedstawicielowi handlowemu, z którym się spotkamy, jakiej wielkości powinna być dana wizytówka czy też ulotka zrobiona. Jest to o tyle istotne, ażeby już na produkcji nasz towar reklamowy okazał się najlepszym wyborem.
W znaczącej liczbie sytuacji to nieprecyzyjność sprawia, iż klient całą złość przelewa na usługodawcę. Tymczasem popełnia szereg znaczących błędów, przez które także nie osiąga wyznaczonego celu, bo jak już zostało wspomniane oszczędność w wybieraniu między innymi produktu i usług przedłożona jest na jakość, a za tym ciągnie się wiele innych nieprostych funkcji niepozwalających na bardzo dobre prosperowanie spółki. Musimy więc najpierw stworzyć szczegółowy biznesplan, gdzie także będzie ujęty ciąg rozwiązań , które uwzględniają reklamę.