Dużo osób częstokroć zastanawia się, po co przeznaczać masę pieniążków na markowe perfumy męskie. Przecież w zasadzie, absolutnie niczym nie różnią się od perfum które kosztują mniej. Częstokroć mają podobne zapachy, które są inspirowane tymi oryginalnymi.

Moim zdaniem natomiast warto poczekać, nazbierać tą większą kwotę i nabyć perfum dobrej i znanej marki.Firmowe zapachy damskie, po pierwsze posiadają cudowne flakoniki, czasami precyzyjnie ozdabiane, przypominają prawdziwe dzieła sztuki. A w projektowaniu tych dzieł prześcigają się najsławniejsi i najwięksi kreatorzy. Dodatkowo potrafią być piękną ozdobą kobiecej toaletki w sypialni. Niemniej jednak co bardzo istotne ich zapach, niesamowity i wyjątkowy. Potrafi zmieniać się w ciągu dnia oraz ewoluować. Najpierw możemy wyczuć nuty głowy, to pierwsze co odczujemy po otwarciu flakoniku, na ciele utrzymuje się najczęściej kilkanaście minut. Ale to za jego sprawą decydujemy czy określony zapach przypadł nam do gustu. W późniejszym czasie poczujemy nutę serca, która łączy ze sobą dwie pozostałe nuty, najczęściej są to nuty korzenne, utrzymują się na ciele do 2 godzin. W końcu zapach subtelnie przechodzi do nuty bazowej. Ma ona bardzo subtelną a także delikatną woń, ale to ona decyduje o tym jak trwały jest zapach.

Dzięki czemu , nie trzeba wylać na swoje ciało pół buteleczki ażeby poczuć cokolwiek. Tak de fakto wystarczy kilka kropli, by zapach był wystarczająco wyczuwalny i pozostał z nami nawet poprzez kilkanaście godzin. Markowe perfumy męskie zachowują się w taki sam sposób. Najczęściej jest tak, że konkretny zapach, kojarzy nam się z jednostką która go nosi albo danym miejscem czy sytuacją. Perfumy potrafią też być odzwierciedleniem charakteru danej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *